מעסה מקצועית


מעסה מקצועית


אורית קינן הנה מעסה מקצועית המטפלת במגוון שיטות וטכניקות טיפוליות. אשמח לענות על כל שאלה בנושא העיסוי המקצועי והדרכים בו הוא יוכל לסייע גם לך. מוזמנים ליצור קשר בטלפון – 052-877-7434 או דרך צור קשר באתר.

ברצוני לספר לכם מעט על הדרך שעשיתי, זו שהובילה אותי להיות מעסה מקצועית העוסקת בעיסוי רפואי משולב.
מגיל צעיר, האמת צעיר מאוד, נמשכתי בכבלי קסם לעולם המחול. שעות הייתי מסתכלת בתמונות של רקדנים/ות ויודעת ששם נמצא ליבי. שעות של ריקוד בחדר הקטנטן של הורי בקיבוץ ובחגים הקיבוציים התפתחו והפכו לקריירה של רקדנית מקצועית בלהקות שונות, ביניהן, להקת המחול בת שבע.

לאחר שסיימתי את עבודתי בלהקת המחול בת שבע, התחלתי לחפש את המסלול להמשך דרכי. איפשרתי לתנועת הלב להוביל אותי אל הדבר הבא….

המעבר ממחול למעסה מקצועית

מצאתי עצמי נמשכת אל העבודה הטיפולית במגע. כך הגעתי למכון רידמן, שם למדתי את הקורס הראשון – העיסוי השוודי.

היו לי לא מעט ספקות לגבי הבחירה שלי, אך לאחר יומו הראשון של הקורס, חשתי כי אני נכנסת אל עולם עשיר ואף מופלא, של המגע הטיפולי. ואיתו גם החל מסע של היכרות והתפתחות עצמית ורוחנית, מסע שבו אני פוסעת עד עצם היום הזה.

עם חלוף הזמן למדתי טכניקות נוספות של עיסוי וטיפול במגע. כגון:
רפלקסולוגיה
קריאת כף רגל
עיסוי אינטגרטיבי
עיסוי רקמות עמוק
שחרור הפסיה
Untie
Strain & counterstrain
Muscle Energy and ‘Beyond Technique with Mobility Template.

ההתנסות בקליניקה כמעסה מקצועית

כמעסה מקצועית, התנסותי בקליניקה חשפה בפני את הקשר ויחסי הגומלין המתקיימים בין הנשימה למתח שרירי. בין מצב רגשי לאופי הנשימה ולדרך בה זה מתבטא במתח שרירי. לדרך בה דפוסים מנטליים משתקפים בדפוסי נשימה, דפוסים רגשיים ובדפוסים של מתח שרירי.

מזה שנים רבות שאני פוגשת אנשים, כמעסה מקצועית ונהנית מכל רגע בו ניתנת לי ההזדמנות לסייע ולהביא למזור והחלמה.
המפגש עם האדם המגיע אלי לקליניקה, הינו מפגש מיוחד. מפתיע אותי כל פעם מחדש למצוא את הדרכים הייחודיות, לפתרון המצבים המאתגרים אתם הוא מגיע אלי לקליניקה.

בשעה וחצי של טיפול – עיסוי אני משלבת טכניקות עיסוי מגוונות במטרה להיענות באופן מיטבי לבעיה איתה מגיע/ה אלי המטופל/ת. לעיתים מספיק טיפול אחד ולעיתים יש צורך בתהליך. מספר המפגשים הנדרשים כדי לפתור בעיה משתנה ממקרה למקרה, מאדם למשנהו.

אורית קינן הנה מעסה מקצועית המטפלת במגוון שיטות וטכניקות טיפוליות. אשמח לענות על כל שאלה בנושא העיסוי המקצועי והדרכים בו הוא יוכל לסייע גם לך. מוזמנים ליצור קשר בטלפון – 052-877-7434 או דרך צור קשר באתר.

מוזמנים לקרוא על עיסוי רפואי משולב ועל עיסוי רקמות עמוקלתיאום פגישה עם מעסה מקצועית התקשרו אלינו עכשיו!

עלות הטיפול: ₪300.00
משך זמן הטיפול:  1:30 (שעה וחצי)


מרגישים עייפים מאורח החיים המודרני של עבודה, משפחה ומירוץ החיים?

אל תהססו להרים אלינו טלפון, ונשמח לקבוע עבורכם פגישת עיסוי בהתאמה אישית לצרכיכם!
ליצירת קשר


מה הלקוחות מספרים עלינו:


Man rarely acknowledge how much they love to get a massage… But I want to say, that without my afterwork Friday massage sessions here, my productivity would’ve been so much lower… Rhode Gentlebearלצפייה ברשימה המלאה של שיטות הטיפול השונות איתן אני עובדת: