עיסויים


סוגי עיסויים:

לפניכם חלק משיטות העיסוי, והטיפול בהם אני משתמשת – עיסוי רפואי משולב ועיסוי אינטגרטיבי משלבות טכניקות נוספות בתהליך הטיפול.

עיסוי רפואי משולב

עיסוי רפואי משולב

עיסוי רפואי משולב (עיסוי אינטגרטיבי) הינו מכשיר טיפולי רב עוצמה, המאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של טכניקות טיפוליות אשר מותאמות על ידי המטפל, כמענה ייחודי לפנייתכם ולבעיות התפקודיות בהם ברצונכם לטפל.

עיסוי רקמות עמוק

עיסוי רקמות עמוק

אשר רקמת החיבור נפגעת, נוצרים בה הידבקויות אשר אינן מאפשרות לשריר להתארך ולחזור לתפקוד מלא. כאשר השריר נשאר מכווץ, מפני שמעטפת רקמת החיבור אינה מאפשרת לו להתארך, יכולתו התנועתית הופכת למוגבלת ומביאה לפגיעה בחלקים נוספים בגוף בהם הופחת או הוגבר השימוש.

עיסוי שוודי

עיסוי שוודי

טכניקת הטיפול בעיסוי השוודי מבוססת על מגע מלא, רציף וזורם. תנועות ידיו של המטפל ארוכות, שקטות ורכות. המטפל מעביר את ידיו על גוף המטופל בתנועות של החלקה, לישה חיכוך ולחץ.בנוסף ישולבו הנעות סבילות ופעילות של המפרקים בכדי לעודד את גמישותם ותנועתיות המפרקים.שחרור הפאשיה

שחרור הפאשיה

בשיחרור הפאשיה אני עושה שימוש יום יומי בקליניקה שלי. העבודה על הפאשיה הנה עדינה ויחד עם זאת חודרת עמוק לרבדים השונים של הגוף.המגע עדין ורך ולכן השחרור מתרחש ללא חוויה של כאב מצד המטופל.

Strain & Counterstrain Technique

Strain & Counterstrain Technique

שיטת Strain & Counterstrain Technique מיועדת לטיפול בבעיות הנובעות בעיקר מכיווץ שרירים הגנתי המלווה בכאבים חזקים הגבלה תנועתית חריפה. לרוב מיצבים אלה הינם אקוטיים ונובעים ממגבן סיבות כגון טראומה חיצונית, שינויים קיצוניים בטמפרטורה של הסביבה בה אנו מצויים.

Muscle Energy and Beyond Technique with Mobility Templates – IMT

Muscle Energy and Beyond Technique with Mobility Templates – IMT

גישה חדשנית זאת זו מייעלת ומעצימה את יכולת המטפל להביא לאיזון וייצוב ביו מכני של עצם העצה, האגן ועמוד השדרה ולהביא לשיפור מידי משמעותי ועמיד לאורך זמן במפרקים אלה.