רגליים נפוחות

רגליים נפוחות טיפול בפראניק הילינג

לטפל ברגליים נפוחות ולהמשיך ללכת... גם לים

טיפול בהצטברות נוזלים ברגליים נפוחות


רגליים נפוחות


אורית קינן מטפלת בתופעה של רגליים נפוחות בשיטה הטיפולית פראניק הילינג. לשיטה זו תוצאות משמעותיות ולעיתים מיידיות על מצבים של הצטברות נוזלים בגפיים התחתונות. לפרטים על טיפול פראניק הילינג לרגליים נפוחות והזמנת תור פנו לטלפון – 052-877-7434.

רגליים נפוחות טיפול פראניק הילינג

פראניק הילינג היא אחת משיטות הטיפול בה משתמשת אורית קינן. שיטה זו הינה עבודה אנרגית רבת עוצמה אשר מביאה לתוצאות מיידיות בעיקר במצבים אקוטיים (למשל עצירת זרימת הדם, איחוי מהיר של חתך). במצבים כרוניים, מחלות רב מערכתיות לדוגמא, ניתן באמצעות מפגשי טיפול חוזרים להגיע לשיפור משמעותי וניכר בהתמודדות עם החולי. בהמשך הדגמה על עבודת פראניק הילינג לטיפול ברגליים נפוחות.

אורית עוסקת במגוון רחב של טכניקות טיפולית ומתאימה את שילוב שיטות הטיפול (עיסוי רפואי משולב) למצבו של המטופל בכל פגישה. הטכניקות הטיפוליות מתאפיינות במנעד רחב של סגנונות. מגישה ישירה כמו בעיסוי שוודי או עיסוי רקמות עמוק ועד גישה בלתי ישירה בה הלחץ על רקמת הגוף אינו עולה על 5 גרם (מגע הנחת כף היד). בנוסף שיטת פראניק הילינג המאופיינת בתהליכים אנרגטיים רבי עוצמה בתקשורת עם המטופל אך ללא מגע פיזי כלל.

פראניק הילינג -דוגמא להשפעה מיידית על רגליים נפוחות

ברצוני לשתף אתכם עם כמה התנסויות שהיו לי לא מכבר עם טיפול פראניק הילינג. שיטת טיפול שאני יותר ויותר משלבת בקליניקה שלי. זהו טיפול פשוט, עוצמתי אשר מביא תוצאות מבורכות למגוון רחב מאוד של מצבים בריאותיים מאתגרים אשר עלולים לגרום לאי נוחות יומיומית תמידית. רגליים נפוחות הוא מצב אקוטי או כרוני שלו השלכות בריאותיות ארוכות טווח על החולה.

באחד מסופי השבוע, נסענו לצפון לבקר את משפחתי בקיבוץ. פגשתי מטופלת אשר חוגגת את יום הולדתה ה-88. אשה זו סובלת מזה שנים מבעיות בעמוד השדרה. מתקשה מאוד בהליכה, נעזרת בהליכון ואינה מסוגלת להתיישר. היא נעה בקביעות כאשר גבה כפוף.

כאשר נפגשנו, שמתי לב שהרגליים שלה, מהברך ועד קצות האצבעות עם בצקת מאוד קשה. רגליים נפוחות הרבה מעבר למצב רגיל. הנפיחות הייתה כל כך גדולה, שלא הבנתי איך היא מסוגלת לדרוך על כפות רגליה וללכת. לאחר שקצת נרגעתי מהמראה, תחקרתי אותה מעט לגבי המצב והתחלתי לטפל בה בטכניקה הטיפולית פראניק הילינג. עקב מצב הרגליים, הרגשתי שיש עדיפות לעבודה אנרגטית ללא מגע ישיר.

שימוש בפראניק הילינג לטיפול בבצקות והצטברות נוזלים

בעבודה בשיטת פראניק הילינג אנו ראשית סורקים את ההילה הפנימית, ולאחר מכן עוברים לסרוק את 11 הצ’אקרות העיקריות. אנו מבקשים לקבל מושג לגבי עוצמת האנרגיה ורמת הפעילות המתקיימת בהן. האם הן בחסר, בעודף או באיזון.

סקירה זו נותנת לנו תמונה מהימנה לגבי המצב האנרגטי של המטופל. הסקירה כוללת מידע הקשור ל-11 הצ’אקרות העיקריות בגוף, תפקוד האיברים הפנימיים ומערכות הגוף השונות.

חסר או עודף בצ’אקרה, באיבר ספציפי או באיזור גוף מסוים, תמיד מספרים ומצביעים על כך שאנרגית החיים אינה זורמת באופן מיטבי. לאחר שקיבלנו תמונה זו, אנו פונים לטפל בבעיה איתה הגיע אלינו המטופל. נתחיל תמיד עם ניקוי ופינוי האנרגיה החולה. לאחר מכן נעבור להטענת הצ’אקרה, או/ו האיבר או/ו האזור הבעייתי. במקרה זה האזור הפגוע הוא רגליים נפוחות מהברך למטה, כולל כפות רגליים נפוחות מאוד.

גם בניקוי וגם בשעת הטעינה אנו משתמשים בצבעי פראנה שונים. צבעי הפראנה הינם בעלי איכויות ריפוי שונות. השימוש בהם מעצים ומדייק את הטיפול עד מאוד, ומאפשר לנו לטפל במגוון רחב מאוד של מצבים בריאותיים מאתגרים.

מהלך הטיפול ברגליים נפוחות במקרא דוגמא

בחזרה למקרה הדוגמא. אוכל לספר שאת הטיפול הראשון, עשיתי בשעות הערב. לאחר זמן קצר המטופלת דיווחה כי תחושת הלחץ הפנימי ברגלייה הנפוחות, פחת באופן משמעותי. כמו כן אפשר היה לראות שהנפיחות מעט ירדה.

בבוקר המחרת הרגל נראתה הרבה יותר טוב. הנפיחות בשוקיים ובכפות הרגליים ירדה באופן מלא, אך נשארה נפיחות מסביב לקרסוליים. הענקתי לה טיפול פראניק הילינג נוסף בשעות הצהריים.

בבוקרו של יום המחרת (יומיים לאחר הטיפול הראשון ברגליים הנפוחות), מוקדם בבוקר המטופלת התקשרה על מנת לדווח לי שעכשיו יש לה רגליים של בלרינה….. הנפיחות בכפות הרגליים, בקרסוליים והנפיחות ברגליים, היו כלא היו ונעלמו לחלוטין.

לאחר מספר שבועות הנפיחות חזרה בעוצמה פחותה בהרבה. בשמחה נפגשנו לטיפול חוזר שהביא להקלה משמעותית.

אורית קינן מטפלת בתופעה של רגליים נפוחות בשיטה הטיפולית פראניק הילינג. לשיטה זו תוצאות משמעותיות ולעיתים מיידיות על מצבים של הצטברות נוזלים בגפיים התחתונות. לפרטים על טיפול פראניק הילינג לרגליים נפוחות והזמנת תור פנו לטלפון – 052-877-7434.

.לתיאום פגישה לטיפול ברגליים נפוחות, התקשרו אלינו עכשיו!

052-877-7434

עלות הטיפול: ₪300.00
משך זמן הטיפול:  1:30


מרגישים עייפים מאורח החיים המודרני של עבודה, משפחה ומירוץ החיים?

אל תהססו להרים אלינו טלפון, ונשמח לקבוע עבורכם פגישת עיסוי בהתאמה אישית לצרכיכם!
ליצירת קשר


מה הלקוחות מספרים עלינו:


Man rarely acknowledge how much they love to get a massage… But I want to say, that without my afterwork Friday massage sessions here, my productivity would’ve been so much lower… Rhode Gentlebearלצפייה ברשימה המלאה של סוגי העיסויים הניתנים בקליניקה שלנו: