Access Consciousness TM – אקסס בארס TM


אקסס בארסTM

“העצמת אנשים לדעת שהם יודעים”


אקסס בארסTM והאקסס קונשסנסTM הנה הזמנה עבורנו, להכיר בעצמנו כהוויה האינסופית שאנחנו.

אקסס בארס – להיות ערים ונוכחים באופן מלא להיבטים השונים של חיינו. לתפקד מתוך ידיעה, קליטה וקבלה. לתפקד מתוך איפשור חסר שפיטה.

באקסס קונשסנסTM, Access Consciousness –TM אנו מדברים על שחרור ופתיחה של: קוטביות, כליאה, התניות, מגבלות של מחשבות, תחושות והרגשות שלנו.

קוטביות מונעת מאתנו לראות את הדברים כפי שהם, כובלת אותנו בתגובתיות מקובעת וגורמת לנו להיאחז בטראומה ובדרמה של חיינו. זו היא אחת מן ההתמכרויות החזקות של חיינו.

אחד הכלים הגדולים ביותר להשתחרר מהתמכרות זו, היא לתפקד מתוך האיפשור ולפגוש כל דבר שעולה בתודעתנו, מחשבות, רגשות, הרגשות, אמונות, שיפוטים ומסקנות כ”נקודת מבט מעניינת”…

לגישת אקסס קונשסנסTM כמה כלים מרכזיים: אקסס בארסTM,” להיות במרחב השאלה הפתוחה” וכ60 תהליכי גוף. שלושת הכלים הנם תהליכים אנרגטיים.

האקסס בארסTM תוקשרו לפני כ-20 שנה ע”י גארי דאגלס, מייסד האקסס קונשסנסTM.

הבארס הנם 32 נקודות בראש שבהן מאוחסנות כל המחשבות, הרעיונות, האמונות, השיקולים, ההרגשות והגישות שלנו, שחשבנו כי הן חשובות במשך כל תקופת חיינו ומתייחסות להיבטים שונים – כסף, שליטה, יצירתיות, יצירת קשרים, צורות חיים, הזדקנות, תקוות וחלומות, צורה ומבנה, מודעות, עצבות, שמחה, ריפוי, גוף, מיניות, אדיבות, הוקרה, שלום ואהבה, תקשורת, זמן ומרחב, הפעלה מחדש, יצירה מחדש ועוד.

בעבודת האקסס בארס במגע עדין של האצבעות (הרצה) על 32 נקודות הבארס זהה ללחיצה על כפתור המחיקה במחשב שלנו. תהליך של הרצת הבארס מתחיל למוסס את המטען האלקטרו מגנטי של הקוטביות, כפי שהוא מאוחסן במוחנו ואתו מתפוגגים הסורגים שסגרו עלינו והגבילו אותנו בחיינו.

תהליך האקסס בארסTM, הנו תהליך פשוט וללא תופעות לוואי. הוא משחרר אנרגיה שהתגבשה והתמצקה בתת מודע שלנו, המאגדת בתוכה את מכלול נקודות המבט, האמונות, ההמשגות, השיפוטים ודפוסי התנהלות המעכבים שלנו ומשם מנהלת את חיינו, לאי שביעות רצוננו.

שחרור האנרגיה התקועה, מאפשרת לנו גישה אל שדה תודעתי פתוח ובעל פוטנציאל אינסופי שרק מחכה להיענות לבחירתנו האישית ונמצא שם תמיד בכדי לתמוך בנו ביצירת חיינו מתוך ערות ונוכחות קלילה.

ניתן להשתמש אקסס בארס בכדי לאפשר שינוי בכל היבטי החיים שלנו, בין אם פיזי, רגשי או מנטלי.

אקסס בארסTMתורם רבות גם בנושאים הבאים:

  • הפגת חרדות ומתחים
  • שחרור חסמים מעקבים
  • התמודדות עם אתגרים בריאותיים פיזיים ורגשיים
  • שיפור המיקוד והלמידה
  • התמודדות עם הפרעות קשב וריכוז
  • מביא להשקטה של מחשבות טורדניות ולתחושת רוגע
  • קבלה עצמית
  • קשיים בקבלת החלטות
  • נושאים פיזיים מגוונים
  • נוכחות ובהירות בהווה

“להיות במרחב השאלה”

הנה הזדמנות לשאול שאלות פתוחות, מבלי לנסות ולהשיב עליהן באופן מיידי. אנו שואלים, מניחים את שכלנו בצד ומאפשרים לעצמנו להיכנס אל מרחב תודעתי שנמצא מעבר לחשיבה הדואלית, השיפוטית. אל מרחב של מודעות כוללת כל, שאינה שופטת דבר. של היזכרות באפשרות הבחירה המאפשרת לנו ליצור שינויים בכל תחום בחיינו.

תהליכי הגוף מבית אקסס קונשסנסTM

תהליכי הגוף מבית אקסס קונשסנסTM, הנם תהליכים אנרגטיים (מעל ל 60 תהליכים) ייחודיים דרכם אנו משחררים חסמים שנכלאו בתאי גופנו, בין אם מנטליים או רגשיים אשר משפיעים על בריאותנו הפיזית, הרגשית והמנטלית. TM Access Consciousness מהווה את השער הכניסה.

כאשר אנו מוכנים לתפקד מתוך תודעה ומודעות, אנו מתחילים לפתוח את הדלתות לשינוי וריפוי!לתיאום פגישה עבור Access ConsciousnessTM – אקסס בארס, התקשרו אלינו עכשיו!

עלות הטיפול: ₪300.00
משך זמן הטיפול:  1:30


מרגישים עייפים מאורח החיים המודרני של עבודה, משפחה ומירוץ החיים?

אל תהססו להרים אלינו טלפון, ונשמח לקבוע עבורכם פגישת עיסוי בהתאמה אישית לצרכיכם!
ליצירת קשר


מה הלקוחות מספרים עלינו:


Man rarely acknowledge how much they love to get a massage… But I want to say, that without my afterwork Friday massage sessions here, my productivity would’ve been so much lower… Rhode Gentlebearלצפייה ברשימה המלאה של טכניקות ה-Access ConsciousnessTM השונות איתן אני עובדת: