Access Consciousness TM


גישה לתודעה – access-consciousness ™


עקרונות כלליים

עקרונותיה של גישה לתודעה – access-consciousness ™אשר נוצרה ע”י גארי דאגלס ודר’ דיין הייר, מביאה אותנו אל המרחב הפתוח של התודעה. תודעה בה הכל מתקיים אך דבר אינו נשפט. השיטה מביאה אתה נקודת מבט שונה על החיים המאפשרת לנו לחולל שינוי בכל היבט, מימד בחיינו. לבחור וליצור מציאות התואמת ומייצגת את שאיפותינו ואף מעבר לכך וזאת בדרך פשוטה וקלה.

גישה לתודעה – access-consciousness™, מזכירה לנו ומחזירה אותנו אל כוחות החיים הטמונים בנו. כוחות אשר נובעים מהתודעה האוניברסלית, הבראשיתית – תודעה טהורה הנמצאת, נוכחת וחובקת כל.

הגישה לתודעה מעצימה אותנו לדעת שאנו יודעים. בכך מפנה אותנו פנימה אל מקורות הכוח שלנו, חזרה אל עצמנו. שיטה זו נותנת לנו כלים רבים בכדי לקבל גישה לתודעה. להיות נוכחים באופן מלא בחיינו. לעורר אותנו לפעולה ממקום פתוח ומודע. מקום אשר מאפשר לנו ליצור את החיים להם אנו מתאווים.

הכלים, והטכניקות, התהליכים השונים המובאים בשיטה, הנם פרקטים, דינמיים ופשוטים. תהליכים אלה מאפשרים לנו לפרק ולמוסס את נקודות המבט, האמונות, המושגים והדפוסים המגבילים. דפוסים  אשר דרכם גיבשנו עד כה את תמונות המציאות של חיינו.

טכניקות, ותהליכים אשר משחררים ופותחים אותנו אל מרחבי האפשרויות האינסופיות של הקיום. בכך מאפשרות לחיינו להפוך להרפתקה של בחירה ויצירה מתוך איכות של קלילות ושמחה.


Access Consciousness – אקסס בארס

אקסס בארס

האקסס קונשיוסנסTM הנה הזמנה עבורנו, להכיר בעצמנו כהוויה האינסופית שאנחנו. להיות ערים ונוכחים באופן מלא להיבטים השונים של חיינו. לתפקד מתוך ידיעה, קליטה וקבלה. לתפקד מתוך איפשור חסר שפיטה.
Access Consciousness – תהליכי גוף

תהליכי גוף

כל אחד מתהליכי הגוף של שיטת אקסס קונשסנסTM, מפעיל, “מריץ” אנרגיה ייחודית לו, הבאה להזכיר לגוף את שהוא כבר יודע. אנרגיה הממוססת את מסכי השיפוטים, התפיסות, ההפרדות, הדחיות וההשלכות המעכבות שלנו על מה שאנו תופסים כעולם חיצון ועל עצמנו.
Access Consciousness – מתיחת פנים אנרגטית

מתיחת פנים אנרגטית

זהו תהליך גוף אנרגטי ועצמתי המזיז ומפנה אנרגיה דחוסה מכל תא ותא בגוף כאשר במהלכו מופעלות מעל ל32 אנרגיות ייחודיות אשר מצעירות את עור הפנים ומאפשרות ליופייך הפנימי להופיע ולזהור החוצה.

שלושת הערוצים העיקריים של הגישה לתודעה – access-consciousness ™


access-consciousness ™ – להיות בשאלה

אחד מהכלים הבסיסיים, העיקריים, של הגישה לתודעה, היא ולהיות בשאלה. רובנו מעבירים את חיינו מתוך ניסיון לעשות את הדבר הנכון ולהימנע משגיאות. אך מה אם משהו אחר אפשרי עבורנו? מה אם לחיות ולהיות בשאלה, מאפשר לנו להיות מודעים.

מודעים וערים לאין סוף האפשרויות העומדות לפנינו. שדה אפשרויות רחב ידיים זה, מאפשר לנו לעשות את הבחירה הנכונה והמתאימה ביותר לרגע הזה – ההווה.

שאילת שאלות מביאה אותנו למצב תודעתי פתוח. לעומת זאת משפטים המסתיימים בנקודה או סימן קריאה מגיעים ממקום שיפוטי. מקום בו ישנה מסקנה אשר גורמת לנו להישאר בתקיעות, חוסר אונים, ואומללות…

כאשר אנו שואלים שאלה, איננו עונים עליה מיידית, אלא נשארים עם השאלה במרחב הפתוח. אנו קשובים למה שעולה משדה התודעה ומשם בוחרים את שמתאים לנו ברגע הנתון.

אקסס בארס

ערוץ מרכזי נוסף, הינו אקסס בארס™. זה הוא תהליך אנרגטי בו “מריץ הבארס”, נוגע בעדינות עם קצות אצבעותיו, על 32 נקודות הממוקמות בראש. נקודות המתייחסות לכל אחד מהיבטי חיינו. המגע העדין על נקודות אלו מפוגג את האנרגיה שהיתה כלואה במקומות אלה ובכך משחררת אותנו מאמונות, נקודות מבט ודפוסים מגבילים בחיינו.

זהו כלי רב עוצמה אשר מאפשר לנו לפוגג בעזרתו את כל אותן אמונות והמשגות ישנות. אמונות אשר היוו מכשול, מנעו מאיתנו להתנהל בחיינו מתוך בהירות, קלילות ושמחה. תהליך הרצת אקסס בארס™ הינו תהליך רב מימדי הפועל על שלושת מישורי הווייתנו. מימד הגוף, המימד הרגשי (האנרגטי), והמימד התודעתי.

תהליכי גוף מבית access consciousness ™.

תהליכי גוף מבית אקסס קונשסנס™ הנם תהליכים בהם “הנותן”, מניח את כפות ידיו במגע עדין וקל, על גוף “המקבל” (המטופל) באופנים שונים, בעודו מבקש מאנרגיה ייחודית לעלות ולבוא לידי ביטוי במהלך התהליך ספציפי.

יש יותר מ-60 תהליכי גוף העובדים עם אנרגיות ייחודיות. גופנו זוכר ומשמר את סך חוויותינו, מגיב מתוכן בהתאם למצב. אלה הן תגובות אוטומטיות ולא מודעות. תגובתיות זאת לפרקים מקשה עלינו להשתחרר מטראומות עבר, ואף מביאות לתופעות של חוסר נוחות, חוסר תפקוד פיזי של הגוף ובמקרים קיצוניים אף למחלה. תהליכי הגוף של access consciousness™ מאפשרים לגוף ליצור שינוי ברמת הבסיס. שינוי שמסייע ומאפשר לנו לחזור לבריאותנו המקורית.

מצבים אשר בהם ניתן להיעזר בגישה לתודעה – access-consciousness ™

מטרתה העיקרית של שיטה זו הנה להעצים אנשים לדעת שהם כבר יודעים. להחזיר לעצמם את כוחם. לחברם אל המקום הפנימי אשר יאפשר להם לעשות עבור עצמם את הבחירות הנכונות להם. הבחירה לחיות חיים של ביטוי מלא, שמח וקליל. מבחינה זו, אפשר לומר שאנו יכולים ליישם שיטה זו על כל היבט בחיינו בו אנו מרגישים מוגבלים.

 • חיזוק המערכת החיסונית
 • סילוק רעלים מהגוף שחרור טראומות פיזיות ורגשיות
 • הפרעות קשב וריכוז
 • מחלות בעלות אופי גנטי
 • אלרגיות
 • זיכרון תאי
 • מחשבות אובססיביות
 • בעיות משקל
 • בעיות קשב וריכוז
 • כאבי ראש
 • השקטה של מחשבות טורדניות
 • קשיים בקבלת החלטות
 • ועוד,,,


לתיאום פגישה עבור גישה לתודעה – access-consciousness ™ , התקשרו אלינו עכשיו!

052-877-7434

עלות הטיפול: ₪300.00
משך זמן הטיפול:  1:30


מרגישים עייפים מאורח החיים המודרני של עבודה, משפחה ומירוץ החיים?

אל תהססו להרים אלינו טלפון, ונשמח לקבוע עבורכם פגישת עיסוי בהתאמה אישית לצרכיכם!
ליצירת קשר


מה הלקוחות מספרים עלינו:


Man rarely acknowledge how much they love to get a massage… But I want to say, that without my afterwork Friday massage sessions here, my productivity would’ve been so much lower… Rhode Gentlebearלצפייה ברשימה המלאה של שיטות הטיפול השונות איתן אני עובדת: